Павло Сучок: «Районний чемпіонат з міні-футболу — це ще один важливий крок у розвитку народної гри на Васильківщині» Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Васильківська районна федерація футболу з кожним роком збільшує темпи розвитку футболу на Васильківщині. Окрім регулярних футбольних змагань, котрі, як правило, збирають більше двадцяти команд, у Васильківському районі також проходили змагання з футзалу, а незабаром на залюблених в народну гру жителів Васильківщини гри чекатиме новий турнір —  районний чемпіонат з міні-футболу, який стартує вже цієї суботи. З цього приводу ми поспілкувалися з головою ВРФФ Павлом Сучком і ось що він розповів...

  • Насправді ідея проведення повноцінного чемпіонату з міні-футболу у нас виникла давно, — розповідає очільник федерації. Але ми не мали можливостей втілити наші наміри у життя через відсутність ігрових майданчиків. Натомість, коли наприкінці минулого року у Калинівці відкрили міні-футбольне поле, у нас з’явилася можливість матеріалізувати давнішню ідею і започаткувати проведення змагань з міні-футболу. Відрадно, що перший міні-футбольний турнір в Калинівці ініціювала Юлія Олексенко, селищний голова Калинівки, яка подбала про належні умови для того, щоб провести «Кубок Калинівської громади». Зауважу, що ці змагання пройшли на високому рівні.  
  • Найближчим часом стартує чемпіонат Васильківщини з міні-футболу. Які ваші очікування від майбутнього турніру?
  • Переді мною як головою стоїть багато конкретних завдань: від розвитку дитячого футболу до проведення змагань серед дорослих та ветеранів... Від кожного турніру, що проводиться під егідою ВРФФ, я очікую яскравої, динамічної та чесної боротьби. І чемпіонат Васильківщини з міні-футболу — не виняток. Думаю, що він буде зіграний на добротному рівні. Тим паче, що очільниця Калинівської селищної ради Юлія Олексенко всебічно підтримує проведення цього чемпіонату.
  • За яким форматом пройдуть ці змагання?
  • Плануємо провести чемпіонат за круговою системою у одне коло. Таким чином, кожна команда зіграє дев’ять матчів. Гратимемо по суботах і неділях.
  • Щодо кількісного складу учасників. На участь в чемпіонаті зголосилися аж десять команд. Чи сподівалися Ви, що ці змагання стануть настільки представницькими?
  • Враховуючи вдалий попередній досвід, пов’язаний з проведенням «Кубка Калинівської громади», я сподівався на те, що заявляться на участь в чемпіонаті району не менше десяти команд. Більше того, деякі районні колективи були готові долучитися до «Кубка Калинівської громади» безпосередньо під час турніру. Однак ми не хотіли порушувати Регламент, а тому обмежились тими командами, що представляли населені пункти майбутньої Калинівської громади. Щодо чемпіонату Васильківщини. Окремо хочу зупинитися на футбольному клубі «Форвард», який представлений у чемпіонаті Васильківщини аж трьома (!!!) командами. Це — результат неймовірної любові до футболу амбіційного та неперевершеного тренера Юрія Турчина, який не уявляє свого життя без спорту. Також заслуговує на увагу новачок змагань — «МонтажЕнерго». Опікується цією командою Валерій Позняк, директор однойменного підприємства.
  • Нещодавно Вас обрали до Ревізійної комісії Київської обласної асоціації футболу…
  • Перш за все, хочу подякувати новому очільникові КОАФ Андрію Засусі за довіру. Адже саме він рекомендував мене до Ревізійної комісії. Моє основне завдання на посаді члена цієї комісії — здійснення контролю за фінансово-господарською діяльністю КОАФ. Користуючись нагодою, хочу побажати успіхів Андрію Анатолійовичу на посту голови КОАФ. Вірю, що у нього все вийде…

Наш телеграм: https://t.me/vrff_2019

Прочитано 56501 раз Последнее изменение Январь 23 2020

10838 комментарии

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены